درباره ارزهای دیجیتال

پیش بینی قیمت یک میلیون دلار بیت کوین

در این مطلب خواهید خواند

برای قیمت بیت کوین پیش بینی های زیادی وجود دارد اما وقتی صاحب یکی از صرافی های مهم این پیش بینی را می کند موضوع جالب می شود.

صرافی کراکن (Kraken) یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین صرافی‌های رمز ارز در جهان است که شهرت و اعتبار خود را به دلیل امنیت و حجم بالای معاملات بیت ‌کوین به یورو به‌دست آورده است.

این صرافی توسط جس پاول در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد. صرافی کراکن ۴۷ جفت‌ارز همراه با هفت ارز پایه از جمله دلار آمریکا تا پوند انگلستان را ارائه می‌دهد.

صرافی کراکن یکی از معدود صرافی‌های رمز ارز است که وام‌های مارجین با لوریج ۵ برابر در معاملات و همچنین معاملات آتی (مخصوص کاربران ساکن ایالات متحده) را ارائه می‌کند.

در حال حاضر کاربران بین‌المللی می‌توانند معاملات مارجین را انجام دهند اما قادر به مشارکت در بازارهای آتی نیستند.

پیش بینی قیمت یک میلیون دلار بیت کوین
پیش بینی قیمت یک میلیون دلار بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط جسی پاول

جسی پاول (Jesse Powell)، مدیرعامل صرافی کراکن (Kraken)، در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرده است که قیمت ۱ میلیون دلاری برای بیت کوین «کاملاً منطقی» است.

به گزارش یوتودی، پاول در مصاحبه خود با بلومبرگ اعلام کرد که قیمت آنتا بی‌نهایت خواهد رفت. او در ادامه گفت:

صدالبته، در مورد قیمت بیت کوین فقط می‌توان گمانه‌زنی کرد، اما اگر بخواهید از نظر دلاری به قیمت [بیت کوین] نگاه کنید، باید این ذهنیت را داشته باشید که تا بی‌نهایت می‌رود.

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش اعلام کرد که انتظار دارد بیت کوین، به‌عنوان یک ذخیره ارزش، طلا را مغلوب خواهد کرد. پاول در بخش دیگری گفت:

فکر می‌کنم که در کوتاه‌مدت، مردم ببینند که بیت کوین از نظر ذخیره ارزش، از طلا پیشی می‌گیرد؛ به همین دلیل است که می‌گویم قیمت یک میلیون دلاری [بیت کوین] در ده سال آینده، منطقی است.

پاول پیش‌بینی می‌کند که مردم به‌زودی به محاسبه و پیش‌بینی قیمت آن روی می‌آورند. او در اظهارنظری جالب گفت که سیاره‌ها یا حتی منظومه شمسی را می‌توان با بیت کوین خرید.

شایان ذکر است که صرافی کراکن به‌دنبال جذب سرمایه اخیرش، ارزشش به حدود ۱۰ میلیارد دلار رسیده است.

همچنین بخوانید:   نهنگ ها چه موقع بیت کوین می خرند یا می فروشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا