مطالب دیگر

لیست معتبرترین بروکرهای فارکس | بهترین بروکر برای ایران

لیست معتبرترین بروکرهای فارکس | بهترین بروکر برای ایران :یکی دیگر از خصوصیاتی که باید هنگام انتخاب بهترین بروکر برای فارکس به آن دقت کرد، فراهم کردن یک روش ثبت نام آسان برای مشتریان بوده که این مورد را نیز اکثر بروکر‌ها داشته و حداکثر ظرف یکی دو روز بعد از ارسال مدارک هویتیِ مورد نیاز از جانب کاربران، حساب معاملاتی و کیف پول‌های مشتریان در بروکر فارکس، فعال شده و می‌توانند شروع به معامله در بروکر جدید کنند. ولی سهولت در واریز و برداشت ها آپشن مهمتری است که همه بروکرها این امتیاز را ندارند.

منظور از سهولت در واریز و برداشت این است که هر مشتری در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشته باشد، بتواند بدون معطلی و بدون نیاز به ارتباط با پشتیبان بروکر فارکس، مقدار دلخواهی از پولش را به روش‌های مختلف برای بروکر فارکس واریز و یا از کیف پول خود در بروکر فارکس برداشت کند. مثلا برای مشتریان ساکن ایران، امکان واریز و برداشت به صورت ریالی یا از طریق کیف پول‌های مختلف مثل وب مانی، پرفکت مانی و … از جمله آپشن‌های محبوب برای هر بروکر فارکس است.

لیست معتبرترین بروکرهای فارکس | بهترین بروکر برای ایران
لیست معتبرترین بروکرهای فارکس | بهترین بروکر برای ایران

لیست معتبرترین بروکرهای فارکس | بهترین بروکر برای ایران

از میان تعداد زیاد بروکر فارکس فعال در بازار، تعدادی در میان ایرانیان از اعتبار و محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. شاید بتوان این بروکرها را بهترین بروکر برای ایران و ایرانی دانست. در ادامه برخی از این بروکرها را به شما معرفی می‌کنیم که عبارتند از:

همچنین بخوانید:   اسپرد شناور (Floating) در فارکس چیست؟

این بروکرها را می‌توان بهترین بروکر برای ایرانیان ۲۰۲۱ دانست.

شما برای اینکه بتوانید انواع بروکرها در فارکس را بررسی کنید نیاز به یک منبع اطلاعاتی مطمئن در این زمینه خواهید داشت. ایران بروکر با سالها تجربه و با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، همیشه در این زمینه کنار معامله‌گران عزیز ایرانی خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا