درباره ارزهای دیجیتالدرباره کیف پول هامطالب دیگر

خرید با بیت کوین در اپل پی

کاربران کارت اعتباری BitPay می‌توانند به کیف پول اپل (Apple Wallet) متصل شوند و با استفاده از Apple Pay به خرید محصولات و خدمات بپردازند.

افزودن Apple Pay و به زودی Google و Samsung Pay، استفاده از BitPay Card را در فروشگاه‌های بیشتری میسر می‌سازد تا کاربران به خرید کالاهای روزانه تا کالاهای لوکس بپردازند.

در حال حاضر BitPay پرداخت‌های بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و چندین استیبل کوین مختلف را ارائه می‌دهد.

خرید با بیت کوین در اپل پی
خرید با بیت کوین در اپل پی

به نظر می‌رسد افزودن Apple Pay به خدمات BitPay بخشی از استراتژی جامع‌تر این شرکت به منظور کسب سود از روند صعودی ارزهای دیجیتال است.

BitPay هم‌چنین در اواخر سال گذشته درخواستی مبنی بر تبدیل شدن به بانک ملی تراست (Trust یا صندوق امانی) به OCC (دفتر کنترل ارز آمریکا) ارائه داده است.

در نشست خبری BitPay خاطرنشان شد که پشتیبانی از Google Pay و Samsung Pay برای اواخر سه ماهه جاری برنامه‌ریزی شده است.

با توجه به حجم ‌و تسلط Apple Pay بر بازار، این اقدامی مهم برای دارندگان ارزهای دیجیتال است که به دنبال خرج کردن دارایی‌های خود هستند.

در گزارشات اخیر بیان شده است که Apple Pay تا سال ۲۰۲۵، ۱۰ درصد کل تراکنش‌های کارت‌های اعتباری را به خود اختصاص خواهد داد. گفتنی است این رقم در حال حاضر ۵ درصد است. همکاری با BitPay می‌تواند کاربردهای بیشتری را برای کاربران Apple Card به همراه داشته باشد.

Apple Card طرحی است که با همکاری گلدمن ساکس عرضه شده است تا به کاربران Apple Pay امکان دهد که مقداری از هزینه خریدهای خود را دریافت کنند. Apple Pay در حال حاضر بیش از ۳۸۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

این برنامه ممکن است اولین طرح شرکت اپل در عرصه ارزهای دیجیتال باشد و توسعه‌های بیشتری در راه است.

قبلا پاول استیوز (Paul Steves) تحلیلگر رویال بانک کانادا پیش‌بینی کرده که شرکت اپل به زودی بخشی از سرمایه ذخیره خود را به بیت کوین اختصاص خواهد داد. در حال حاضر، اپل تقریبا ۲۰۰ میلیارد دلار پول نقد در اختیار دارد.

همچنین بخوانید:   پیش بینی قیمت یک میلیون دلار بیت کوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا